لطفا صبر کنید...


متخصص درمان ریشه دندان ( عصب کشی ) در اسلامشهر – دکتر هاشمزهی

دندانپزشکی تخصصی درمان ریشه اسلامشهر

در دندانپزشکی تخصصی تاج دکتر هاشمزهی واقع در اسلامشهر کلیه امکانات لازم برای ارائه بهترین درمان تخصصی ریشه برای مراجعین فراهم شده است. هدف من  به عنوان یک دندانپزشک در خدمات درمان ریشه این است که درمان ارائه شده با استاندارد علمی به روز دنیا و بهترین های ممکن  باشد به طوری که درمان ارائه شده در مطب، با درمانی که یک متخصص درمان ریشه در امریکا یا اروپا انجام می‌دهد حداقل برابر باشد؛ بنابراین مراجع می‌تواند مطمئن باشد که درمانی با بروزتشرین ابزار و استانداردهای برتر دنیا انجام می‌شود.

طراحی مطب

نحوه دیزاین و چیدمان مطب در راستای محیطی آزام برای کاهش استرس های شما در موعد مراجعه بوده است.برای من اهمیت دارد که شما وقتی وارد میشوید دچار استرس نشوید و حس خوبی داشته باشید.

تجهیزات و ابزارآلات تخصصی درمان ریشه دندان

دستگاه رادیوگرافی

تشعشع دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی تاج به طور میانگین  روی 0.08 سیورت صورت می‌گیرد که حداقل دوز اشعه بوده و کمترین اثرات مضر را دارد. علیرغم اینکه دیوار سربی در مطب موجود است، مشکلی از نظر تابش اشعه برای افراد بزرگسال عادی بدون این حفاظ‌ها وجود ندارد.

سنسور گرافی دیجیتال

سنسور گرافی دندانپزشکی تاج امکان گرفتن تصاویر گرافی‌های با کیفیت بسیار بالا و با کمترین میزان اشعه را فراهم می‌کند.

دستگاه آپکس لوکیتور

دستگاه‌های آپکس یاب نیاز به رادیوگرافی را کم می‌کنند و دقت کار ما را بالا می‌برند. در خانم‌های باردار در بسیاری از اوقات می‌توان بدون رادیوگرافی مرحله اول درمان یا حتی همهٔ مراحل درمان را انجام داد. دستگاه RootZx ساخت شرکت موریتای ژاپن که تقریباً بهترین آپکس لوکیتر دنیاست این دستگاه حتی از رادیوگرافی دقیق‌تر می باشد.

موتور روتاری اندو

موتور روتاری Reciproc ساخت شرکت VDW آلمان یک موتور روتاری پیشرفته بسیار عالی است که با توجه به بی‌صدا بودن آن، درمان بسیار کم‌استرسی برای مراجعین فراهم می‌کند.دو سرآنگل مخصوص روتاری ساخت شرکت آنتوژیر فرانسه هم موجود است که موارد کاربرد خود را دارند.

دستگاه آبچوراتور گوتای تزریقی

دستگاه تراکم عمودی و دستگاه آبچوراتور، امکان پرکردن ریشه را به تزریق فراهم می‌کنند که در برخی موارد نسبت به روش‌های عادی، کانال‌های فرعی و جانبی را بسیار بهتر پر می‌کند و موفقیت درمان را می‌تواند افزایش دهد.

ست‌های اندوی اختصاصی استریل

ست‌های درمان ریشه مطب برای هر نفر به طور جداگانه استفاده می‌شوند. توربین و تمامی ابزارها هم برای هر فرد منحصر به فرد است. ست‌ها با دستگاه اتوکلاو اروپایی استریل می‌شوند. تمامی ابزارها در مایع میکروتل در دستگاه اولتراسونیک قبل از استریلیزاسیون، دبری‌زدایی و پاکسازی می‌شوند.

ست‌های ایزولاسیون

ست‌های ویژه ایزولاسیون و رابردم، امکان ارائه درمان با استاندارد جهانی را فراهم می‌کنند. به طوری که شما می‌توانید مطمئن باشید درمانی که برای شما انجام می‌شود با همان استانداری انجام می‌شود که یک متخصص درمان ریشه در اروپا انجام می‌دهد.

سیستم خارج کردن فایل شکسته شده

این کیت ساخت وودپکر است و در درمان های مجدد ریشه امکان خارج کردن فایل ها و ابزارآلات شکسته شده داخل کانال را فراهم می کند.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hashemz/domains/hashemzehi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hashemz/domains/hashemzehi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/hashemz/domains/hashemzehi.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107